wtorek, 19 lutego 2013

A few words about me & my blog

"Moda przemija, lecz styl pozostaje"...  - Coco Chanel

Być może banalny cytat, pomijając fakt, iż jest to temat rzeka... Lecz chcę delikatnie zasygnalizować, o czym będę pisać na swoim blogu:)
Od lat fascynuję się tym, co jest na swój sposób wyjątkowe, inne... Moda, malarstwo, sztuka teatralna, kawa oraz wino. Brzmi na pierwszy rzut oka dość ogólnikowo, więc powoli, będę próbował przybliżyć Wam to, obok czego nie mogę przejść obojętnie...
Styl - to nie tylko ubiór, lecz sposób bycia i vice-versa, patrząc na to, jak ktoś jest ubrany  , potrafimy wywnioskować co może robić na co dzień, jakiej muzyki może słuchać, czy jest osobą otwartą bądź zamknietą.  Nasuwa mi się od razu, słynne powiedzenie : "Nie oceniaj książki po okładce". A co idzie za tym? Czy mamy własny styl? Czy patrząc w lustro widzimy prawdziwych siebie, czy kogoś innego? "Czy owa okładka jest odzwierciedleniem naszego wnętrza czy jest to jednak  kamuflaż?
Prowadząc bloga, będę pisać o tym i o tych, u których pojęcie "styl" jest harmonią pomiędzy tym, co mają na sobie i co mają do powiedzenia, gdzie nadchodzący trend będzie weryfikacją bądź małym uzupełnieniem, a nawet dopieszczeniem własnego stylu.
Z racji, że współpracuję od czasu do czasu z agencjami modelingowymi i atelier fotograficznymi, będę również wrzucać, projekty moich stylizacji z sesji zdjęciowych.
Życzę wszystkim miłego poranku i pysznej brazylijskiej kawy:) Dlaczego brazylijskiej? O tym napiszę nieco później:)
5 komentarzy: